Jak rezerwować

 

Przeglądanie ofert i ich rezerwowanie jest bajecznie proste.

Tutaj dowiesz się, jak krok po kroku zakupić wymarzone wczasy.

 

  1. Wyszukaj najlepszą ofertę – wypełniając odpowiednie pola wyszukiwarki określ, jakiej wycieczki szukasz. Na Twoim ekranie pokaże się lista propozycji, które spełniają Twoje oczekiwania. Zapoznaj się ze szczegółami wybranej oferty oraz z warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia.
  2. Dokonaj wstępnej rezerwacji – jest ona zupełnie niezobowiązująca. Po podaniu terminu, miejsca wylotu, rodzaju wyżywienia i zakwaterowania oraz odpowiednich parametrów nasi konsultanci sprawdzą dostępność miejsc u organizatora, a następnie dokonają wstępnej rezerwacji.
  3. Czekaj na Nasz kontakt – po dokonaniu rezerwacji niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji.
  4. Podpisz umowę – na tym etapie zdecyduj, w jaki sposób chcesz podpisać umowę (po wysłaniu jej przez nas na wskazany mail lub faks albo osobiście u nas w biurze). Następnie po podpisaniu umowy odeślij ją na adres naszego biura podróży.
  5. Dokonaj opłaty – na podany numer konta bankowego znajdującego się bezpośrednio na umowie bądź poniżej oraz przelej ustaloną kwotę za wyjazd.
  6. Otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji / dokument podróży – z tym dokumentem udasz się na lotnisko bądź na miejsce odprawy.
  7. Dwa dni przed wyjazdem/wylotem skontaktuj się z Nami lub my to zrobimy w celu potwierdzenia godzin odlotu.
  8. Teraz już tylko pozostaje Ci pakowanie walizek i spędzenie niezapomnianych chwil!


Uwaga:
1) Podpisanie umowy: Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenie rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa

2) Ubezpieczenie: Do każdej rezerwacji możesz dodatkowo dokupić ubezpieczenie : ubezpieczenie kosztów rezygnacji, ubezpieczenie zdrowotne. Proponujemy ubezpieczenia towarzystw : ERV oraz TU EUROPA. Skontaktuj się z Nami , a wyliczymy Tobie najlepszy wariant.

3) Nr konta bankowego: Biuro Podróży Travelino ul.Strzeszyńska 63, 60-479, Poznań

Konto w PLN
Pko BP 48 1020 4027 0000 1202 0764 8597

Konto Walutowe
PKO BP 68 1020 40 27 0000 1402 1178 2473

tytuł: NAZWISKO + NR REZERWACJI

 

Życzymy udanego urlopu!

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się już teraz z Nami

tel 618422 999 

mail: biuro@travelino.com.pl