O Nas

 

Biuro Podróży Travelino powstało z miłości i pasji do podróży w 2008 roku.

Dzięki tej pasji i własnym doświadczeniom doradzamy Naszym klientom w doborze wakacji "skrojonych na miarę " potrzeb klientów. Naszym największym dorobkiem zawodowym jest spore grono stałych klientów, do których dołączą mamy nadzieję również i Państwo. Jednocześnie chcielibyśmy podziękować wszystkim tym , którzy każdego roku korzystają z Naszych usług obdarzając Nas swoim zaufaniem.

Dzięki współpracy z renomowanymi organizatorami możemy zaproponować i przygotować Państwo podróż w niemal każdy zakątek świata.

W Naszej ofercie znajdziecie Państwo wycieczki samolotem z lotnisk Polskich jak i Niemieckich, wycieczki objazdowe, dojazd własny, bilety lotnicze czyli wszystkie propozycje odpowiadające Państwa potrzebom. Dokładamy wszelkich starań by Państwa wyjazd był niezapomniany i pełen wrażeń. Służymy pomocą przy doradzaniu kierunku, hotelu i formy spędzenia czasu wolnego.Pamiętajcie Państwo , że większość hoteli jest przez nas osobiście sprawdzona. Polecamy tylko to co dobre oraz sprawdzone !

Staramy się by zaproponowana oferta i organizacja wyjazdu była całkowicie dostosowana do Państwa potrzeb.

Wiemy że zadowolony klient to stały klient.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, firmy, przyjaciół i ludzi poszukujących wrażeń.

Z życzeniami cudownych , słonecznych wakacji

Zespół Biura Podróży Travelino