Jak rezerwować

 

Przeglądanie ofert i ich rezerwowanie jest bajecznie proste.

Tutaj dowiesz się, jak krok po kroku zakupić wymarzone wczasy.

 

  1. Wyszukaj najlepszą ofertę – wypełniając odpowiednie pola wyszukiwarki określ, jakiej wycieczki szukasz. Na Twoim ekranie pokaże się lista propozycji, które spełniają Twoje oczekiwania. Zapoznaj się ze szczegółami wybranej oferty oraz z warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia.
  2. Dokonaj wstępnej rezerwacji – jest ona zupełnie niezobowiązująca. Po podaniu terminu, miejsca wylotu, rodzaju wyżywienia i zakwaterowania oraz odpowiednich parametrów nasi konsultanci sprawdzą dostępność miejsc u organizatora, a następnie dokonają wstępnej rezerwacji.
  3. Czekaj na Nasz kontakt – po dokonaniu rezerwacji niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji.
  4. Podpisz umowę – na tym etapie zdecyduj, w jaki sposób chcesz podpisać umowę (po wysłaniu jej przez nas na wskazany mail lub faks albo osobiście u nas w biurze). Następnie po podpisaniu umowy odeślij ją na adres naszego biura podróży.
  5. Dokonaj opłaty – na podany numer konta bankowego znajdującego się bezpośrednio na umowie bądź poniżej oraz przelej ustaloną kwotę za wyjazd.
  6. Otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji / dokument podróży – z tym dokumentem udasz się na lotnisko bądź na miejsce odprawy.
  7. Dwa dni przed wyjazdem/wylotem skontaktuj się z Nami lub my to zrobimy w celu potwierdzenia godzin odlotu.
  8. Teraz już tylko pozostaje Ci pakowanie walizek i spędzenie niezapomnianych chwil!


Uwaga:
1) Podpisanie umowy: Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenie rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa

2) Ubezpieczenie: Do każdej rezerwacji możesz dodatkowo dokupić ubezpieczenie : ubezpieczenie kosztów rezygnacji, ubezpieczenie zdrowotne. Proponujemy ubezpieczenia towarzystw : ERV lub Allianz. Skontaktuj się z Nami , a wyliczymy Tobie najlepszy wariant.

3) Nr konta bankowego: Biuro Podróży Travelino ul.Strzeszyńska 63, 60-479, Poznań

Konto w PLN
Pko BP 48 1020 4027 0000 1202 0764 8597
PKO SA 28 1240 3767 1111 0010 1767 2871

Konto Walutowe
PKO BP 68 1020 40 27 0000 1402 1178 2473

tytuł: NAZWISKO + NR REZERWACJI

 

Życzymy udanego urlopu!

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się już teraz z Nami

tel 618422 999 

mail: biuro@travelino.com.pl